Про нас

Працюючи 20 років на ринку, наша компанія встигла завоювати довіру великої кількості партнерів, завдяки високій якості рівному світовим аналогам з пластика за доступними цінами.
«Уніпласт» - це виробництво пластикової продукції, яка застосовується в різних сферах, таких як: фармацевтика, косметологія, виробництво господарсько-побутових товарів і комплектуючі для промисловості. Основний напрямок компанії - виробництво ковпачків (бушонів) для алюмінієвих, ламінатних і пластикових туб.

img

Чому Уніпласт?

Наша команда - це молоді, енергійні, досвідчені професіонали, готові оперативно відреагувати на будь-які ваші запити. Ми пишаємося не тільки високою якістю продукції, що виробляється і доступними цінами на неї, а й широким асортиментом виробів, який включає в себе велику різноманітність ковпачків. Ми дуже дорожимо своєю репутацією виробника якісної продукції і вкладаємо багато сил і коштів в освоєння передових технологій. Нашу продукцію встигли по достоїнству оцінити провідні виробники України та країн СНД. Більш того, з 2006 р компанія має спільне виробництво прес-форм за кордоном. Ми прагнемо до розширення ринку і залучення нових партнерів, а так само до освоєння нових проектів з вкладенням власних коштів.

img_bg

Уніпласт це:

Широкий вибір продукції (ковпачків, бушонiв)

Власне виробництво, розташоване в м. Харків, що є зручним для багатьох замовників як на території України, так і за кордоном.

На виробництві використовується нове, сучасне обладнання та технології, які дозволяють забезпечити своєчасний випуск продукції.

В роботі використовується сировина виключно високої якості.

Команда молодих, енергійних, досвідчених професіоналів, які готові оперативно відреагувати на будь-які ваші запити.

Виробництво прес-форми

Розробка креслення
і друк на 3D-принтері

Перший етап в розробці і надалі випуску деталі в виробництво - проектування креслення і узгодження з замовниками. Після врегулювання всіх найдрібніших подробиць переходимо до наступного етапу.

image

Прес-форма

Зазвичай на створення прес форми для лиття під тиском, середньої або високої складності, йде близько 5-6 місяців. Це досить серйозний процес який вимагає уваги і відповідальності в його виробництві.

image

Випуск продукції

Підготовка і постановка прес форми на лінію займає близько декількох годин, що ні порівнянно з витратами за часом до цього етапу і що має на увазі під собою налагодження тпа і запуск в виробництво. Далі деталями займаються наладчики і оператори тпа.

image

Виробництво готової
продукції від А до Я

icon

Приймаємо дзвінок майбутнього замовника, який презентує бажаний виріб

icon

Розробка моделi-креслення, друк вироба на 3д-принтерi, та обговорення параметрiв деталi

icon

Виготовлення
прес-форми

icon

Готова
продукція