ПРО НАС

    Працюючи 20 років на ринку, наша компанія встигла завоювати довіру великої кількості партнерів, завдяки високій якості рівному світовим аналогам з пластика за доступними цінами. «Уніпласт» - це виробництво пластикової продукції, яка застосовується в різних сферах, таких як: фармацевтика, косметологія, виробництво господарсько-побутових товарів і комплектуючі для промисловості. Основний напрямок компанії - виробництво ковпачків (бушонів) для алюмінієвих, ламінатних і пластикових туб.

Чому «Уніпласт»?

    Наша команда - це молоді, енергійні, досвідчені професіонали, готові оперативно відреагувати на будь-які ваші запити. Ми пишаємося не тільки високою якістю продукції, що виробляється і доступними цінами на неї, а й широким асортиментом виробів, який включає в себе велику різноманітність ковпачків. Ми дуже дорожимо своєю репутацією виробника якісної продукції і вкладаємо багато сил і коштів в освоєння передових технологій. Нашу продукцію встигли по достоїнству оцінити провідні виробники України та країн СНД. Більш того, з 2006 р компанія має спільне виробництво прес-форм за кордоном. Ми прагнемо до розширення ринку і залучення нових партнерів, а так само до освоєння нових проектів з вкладенням власних коштів.

  • Широкий вибір продукції (ковпачків, бушонів)

  • Власне виробництво, розташоване в м. Харків, що є зручним для багатьох замовників як на території України, так і за кордоном.

  • На виробництві використовується нове, сучасне обладнання та технології, які дозволяють забезпечити своєчасний випуск продукції.

  • В роботі використовується сировина виключно високої якості.

  • Команда молодих, енергійних, досвідчених професіоналів, які готові оперативно відреагувати на будь-які ваші запити.Є ПРЕСФОРМА?
ТОДІ ВАМ ДО НАС
presforma

    Більш того Унипласт пропонує вам співпрацю і ми готові розглянути будь-які пропозиції пов'язані з виконанням ливарних послуг. Ми працюємо з великим кількістю компаній в сфері пластмас і упаковки, наше виробництво налічує кілька десятків тпа, що дозволяє виконувати замовлення якісно і в строк.